Potrafimy doradzić i pomóc

Jesteśmy w stanie skutecznie pomóc Państwu na każdym etapie Waszej inwestycji:

Nasze silne strony

Do naszych  Klientów zawsze podchodzimy indywidualnie  bo wiemy, że każdy z nich ma inne potrzeby i możliwości finansowe.

Stosujemy przejrzyste warunki finansowe dostosowane indywidualnie do każdej budowy - bo gwarantują sprawną realizację inwestycji - bez zbędnych kosztów i straty czasu.

Nasz zespół doświadczonych pracowników potrafi zrealizować każdy Państwa projekt.

Korzystamy z najlepszych surowców - selekcjonowanych gatunków drewna skandynawskiego i najlepszych dostępnych materiałów konserwacyjnych (impregnatów).

Zależnie od Państwa decyzji budowę możemy zakończyć na stanie zewnętrznie zamkniętym lub na stanie "pod klucz" - tj. kompletnie zakończoną.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego ulubionego dostawcy, firmy KUBI - przeczytacie tam Państwo wiele inferesujących informacji o rozmaitych gatunkach drewna dostępnych w jego ofercie, również tych mocno egzotycznych!

Drewno skandynawskie, polskie, amerykańskie czy z krajów tropikalnych? - wszystko jest dostępne - to już nie jest problem!

zapraszamy do firmy KUBI

Ekologiczne drewniane domy sezonowe i całoroczne nad morzem - na Kaszubach i północnym Pomorzu - Białogóra, Dębki, Karwia, Ostrowo, Jastrzębia Góra, Władysławowo, Rozewie, Hel