Meble

Dom to nie tylko okna, drzwi i ściany - oprócz nich w swoim nowym domu potrzebujesz również mebli - szaf, komód, stołów, łóżek, etc.. Wszystko to jesteśmy w stanie wykonać. Dzięki temu można uniknąć chaosu wizualnego i przypadkowego wypełniania nowego wnętrza meblami z "różnych bajek". Meble drewniane to również ekologia i wygoda.

Mamy doświadczenie

Nasza firma już od kilkunastu lat zajmuje się produkcją mebli - głównie sosnowych, dębowych oraz brzozowych, aczkolwiek gatunek drewna nie jest dla nas żadnym ograniczeniem - współpracujemy bowiem z zaufanymi dostawcami tego surowca ze wszystkich stron świata.

W produkcji mebli drewnianych mamy duże doświadczenie a jakość naszych wyrobów zadowoli każdego Klienta. Nasi wykwalifikowani specjaliści, doskonale wyposażony park maszynowy oraz pewny dostawca najwyższej jakości drewna, pozwalają oferować Państwu produkty najwyższej jakości.

Nasze meble są zawsze idealnie dopasowane do konkretnego wnętrza i dostępnej w nim przestrzeni. Wszystkie ich detale mogą być dowolnie modernizowane - jesteśmy w stanie sprostać najbardziej szalonym Twoim pomysłom - zarówno technicznym jak i estetycznym.

Meble takie, jakie lubisz

Jesteśmy gotowi zaproponować własne projekty ale realizujemy także autorskie projekty naszych Klientów i służymy naszą wiedzą, doświadczeniem oraz posiadanymi specjalistycznymi maszynami w rozwiązywaniu problemów technicznych.

Meble na zamówienie to indywidualne rozwiązanie dla tych, którzy poszukują nietuzinkowych, funkcjonalnych oraz dopasowanych elementów do swojego wnętrza. W odróżnieniu od gotowych masowo produkowanych mebli, meble na wymiar z litego drewna są tworzone z uwzględnieniem konkretnych potrzeb i preferencji Klienta. Dzięki temu projektanci i stolarze mogą skupić się na każdym detalu, zapewniając nie tylko estetyczny wygląd, lecz również optymalne wykorzystanie przestrzeni. Klienci decydujący się na meble na zamówienie mają również możliwość wyboru materiałów, kolorów i stylu, co pozwala im stworzyć unikalne aranżacje, doskonale wpisujące się w ich gust oraz charakter pomieszczenia. Ponadto dobre meble drewniane na zamówienie są trwalsze, co przekłada się na długotrwałą satysfakcję z użytkowania. 

Meble drewniane pod wymiar — elegancja i funkcjonalność w Twoim domu

W dzisiejszych czasach, kiedy design wnętrz staje się coraz ważniejszym elementem aranżacji domów i mieszkań, coraz większą popularność zdobywają designerskie meble drewniane pod wymiar. Elegancja i funkcjonalność, to dwa kluczowe elementy, które decydują o atrakcyjności tego rodzaju rozwiązania. Meble drewniane, wykonywane według indywidualnej specyfikacji Klienta, nie tylko doskonale wpasowują się w unikalny charakter każdego pomieszczenia, ale także spełniają praktyczne oczekiwania użytkowników.

Korzystając z naszych usług, masz możliwość kreowania swojego wnętrza zgodnie z własnymi preferencjami. To rozwiązanie daje nieograniczone możliwości personalizacji, począwszy od wyboru gatunku drewna, poprzez kolorystykę, aż po detale takie jak okucia czy dodatkowe zdobienia. Dzięki temu meble stają się nie tylko praktycznym elementem wyposażenia, ale również wyjątkową ozdobą, która nadaje wnętrzu niepowtarzalny charakter.

Meble drewniane ekologiczne a zrównoważony styl życia

Drewniane meble stanowią doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących prowadzić bardziej zrównoważony styl życia. Wybór tego rodzaju mebli przyczynia się do redukcji negatywnego wpływu na środowisko, gdyż drewno, pod warunkiem odpowiedzialnego gospodarowania lasami, jest materiałem odnawialnym. Produkcja mebli z drewna ekologicznego zazwyczaj opiera się na zasadach zrównoważonego leśnictwa, co oznacza minimalny wpływ na ekosystemy leśne i zachowanie ich różnorodności. Ponadto meble te są trwałe, co przekłada się na dłuższą żywotność, redukując potrzebę częstej wymiany i minimalizując ilość odpadów. Dzięki starannemu wyborowi surowców oraz procesom produkcyjnym przyjaznym dla środowiska drewniane meble nowoczesne wpisują się w ideę zrównoważonego rozwoju, kierując naszą uwagę ku bardziej odpowiedzialnym i ekologicznym wyborom w życiu codziennym.

Drewniane meble stylowe — stworzone z pasją i precyzją

Meble stylowe z drewna to wyjątkowe dzieła, które wyróżniają się nie tylko estetyką, lecz także niezwykłą precyzją wykonania. Każdy detal tych mebli jest tworzony z pasją i pełnym zaangażowaniem rzemieślników, którzy kładą nacisk na tradycję oraz wysoką jakość materiałów. Wyróżniające się drewno, często pochodzące ze zrównoważonych źródeł, nadaje meblom niepowtarzalny charakter i trwałość. Projektowanie eleganckich mebli drewnianych na wymiar umożliwia dostosowanie ich do indywidualnych potrzeb, co sprawia, że stają się one nie tylko funkcjonalnymi elementami wyposażenia wnętrza, ale również osobistym wyrazem gustu i preferencji estetycznych. Meble te nie tylko podkreślają prestiż i elegancję pomieszczenia, w którym się znajdują, ale także stanowią inwestycję w trwałość i unikalność, będąc niezaprzeczalnym wyrazem rzemieślniczej doskonałości.

 

Łóżka, komody i bieliźniarki

Łóżka, komody i bieliźniarki

Podstawowa wersja wykonania to łóżka sosnowe - pojedyncze, podwójne oraz łoża małżeńskie. Wszystkie występują w wersji z rattanem lub filunkiem drewnianym.

Łóżka dostępne są w rozmiarach o szerokości 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 i standardowej długości 200 cm. Oczywiście istnieje również możliwość zamówienia łóżka na wymiar.

Łóżka wykonane są z solidnego drewna sosnowego. Każdy element poddawany jest trzykrotnemu procesowi lakierowania, najwyższej jakości lakierami.  Montowane są na specjalnych śrubach które pozwalają rozmontować i ponownie złożyć łóżko dowolną ilość razy, nie osłabiając przy tym całej konstrukcji.
Wykonanie łóżka z innego niż sosna gatunku drewna nie stanowi problemu.

Komody i bieliźniarki

W wersji podstawowej ich blaty, fronty oraz boki wykonane są z bezsęcznego drewna sosnowego.
Komody w wersji podstawowej jak również bieliźniarki dostępne są w kilku wersjach tzn.: drzwiczki i szuflady mogą być zarówno gładkie, wypełnione frezowanym filunkiem lub wypełnione rattanem. Filunek może być półokrągły lub prosty. Szuflady montowane są na solidnych metalowych prowadnicach rolkowych dzięki czemu znoszą bardzo duże obciążenie.

Wszystkie nasze meble poddawane są 3-krotnemu lakierowaniu najwyższej jakości lakierami półmatowymi. Delikatnie zaokrąglone narożniki dodają uroku oraz przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom.
Również tutaj jesteśmy w stanie zaproponować Państwu inne gatunki drewna niż sosna.

Szafy, witryny i regały

Szafy, witryny i regały

W wersji podstawowej blaty, fronty oraz boki naszych szaf wykonane są z bezsęcznego drewna sosnowego.
W podstawowej wersji, szafy wykonywane są z drewna klejonego poprzecznie co sprawia, że są one zdecydowanie trwalsze oraz mniej podatne na ruchy spowodowane pracą drewna.

Szafa montowana jest ZAWSZE na metalowych śrubach a drewniane kołki są tylko dodatkowym zabezpieczeniem przed pracą drewna – NIE NA ODWRÓT! – żaden element szafy jak również pozostałych naszych mebli nie jest osadzany na kleju, dzięki czemu szafę można skręcać i rozkręcać dowolną ilość razy.

Nasze szafy wykonane w całości z drewna litego, malowane ekolakierem półmatowym lub ekologicznymi olejo-woskami LIVOS na bazie naturalnych składników.
Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wykonanie szaf z inne gatunków drewna niż sosna.

Witryny i regały

Oferujemy witryny jednodrzwiowe, dwudrzwiowe oraz trzydrzwiowe w różnych szerokościach a także z różną liczbą szuflad. Wszystkie nasze meble są starannie wykończone a do ich produkcji używamy wyłącznie drewna pierwszej klasy jakościowej.

Oferowane przez nas witryny są dostępne w wersjach z frontem drewnianym, z szybą przeźroczystą lub szybą mleczną. Ilość półek w witrynie może być każdorazowo ustalona z Klientem. Możliwe jest wykonanie witryn lub regałów według projektu Klienta, z uwzględnieniem dowolnych wymiarów oraz w dowolnej konfiguracji i układzie.

Witryny są skręcane śrubami dzięki czemu można je w łatwy sposób rozmontować, przenieść w inne miejsce według potrzeb Klienta a następnie ponownie zmontować.

Meble drewniane

Drewno to produkt całkowicie naturalny, dlatego meble wykonane z litego drewna mają korzystny wpływ na zdrowie. Ponadto, meble drewniane cechuje ogromna wytrzymałość na urazy mechaniczne oraz duża odporność na takie czynniki jak słońce, czy wilgoć.

Dodatkowo, naturalna różnorodność tego materiału sprawia, że każdy mebel powstający z niego jest niepowtarzalny i bardzo dobrze prezentuje się we wszystkich pomieszczeniach. No i dodatkowym atutem mebli drewnianych jest ich trwałość.

MEBLE - zobacz niektóre realizacje:

MEBLE-01
MEBLE-01

MEBLE-01  

MEBLE-02
MEBLE-02

MEBLE-02  

MEBLE-03
MEBLE-03

MEBLE-03  

MEBLE-04
MEBLE-04

MEBLE-04  

MEBLE-05
MEBLE-05

MEBLE-05  

Projekty własne i projekty naszych Klientów

Własne projekty zawsze możemy zadaptować do Państwa specyficznych wymagań lub do wymagań wynikających ze specyfiki wnętrza, ale z przyjemnością zrealizujemy również Państwa autorskie pomysły.

Przedstawione powyżej gotowe projekty to tylko kilka przykładów naszych możliwości. Zapraszamy do kontaktu z nami i zadawania nam szczegółowych pytań - przekonamy Państwa, że potrafimy zaproponować o wiele więcej.

Poza tym, z przyjemnością zmierzymy się z nowymi wyzwaniami!