Meble

Dom to nie tylko okna, drzwi i ściany - oprócz nich w swoim nowym domu potrzebujesz również mebli - szaf, komód, stołów, łóżek, etc.. Wszystko to jesteśmy w stanie wykonać. Dzięki temu można uniknąć chaosu wizualnego i przypadkowego wypełniania nowego wnętrza meblami z "różnych bajek". Meble drewniane to również ekologia i wygoda.

Mamy doświadczenie

Nasza firma już od kilkunastu lat zajmuje się produkcją mebli - głównie sosnowych, dębowych oraz brzozowych, aczkolwiek gatunek drewna nie jest dla nas żadnym ograniczeniem - współpracujemy bowiem z zaufanymi dostawcami tego surowca ze wszystkich stron świata.

W produkcji mebli drewnianych mamy duże doświadczenie a jakość naszych wyrobów zadowoli każdego Klienta. Nasi wykwalifikowani specjaliści, doskonale wyposażony park maszynowy oraz pewny dostawca najwyższej jakości drewna, pozwalają oferować Państwu produkty najwyższej jakości.

Nasze meble są zawsze idealnie dopasowane do konkretnego wnętrza i dostępnej w nim przestrzeni. Wszystkie ich detale mogą być dowolnie modernizowane - jesteśmy w stanie sprostać najbardziej szalonym Twoim pomysłom - zarówno technicznym jak i estetycznym.

Meble takie jakie lubisz

Jesteśmy gotowi zaproponować własne projekty ale realizujemy także autorskie projekty naszych Klientów i służymy naszą wiedzą, doświadczeniem oraz posiadanymi specjalistycznymi maszynami w rozwiązywaniu problemów technicznych.

 

Łóżka, komody i bieliźniarki

Łóżka, komody i bieliźniarki

Podstawowa wersja wykonania to łóżka sosnowe - pojedyncze, podwójne oraz łoża małżeńskie. Wszystkie występują w wersji z rattanem lub filunkiem drewnianym.

Łóżka dostępne są w rozmiarach o szerokości 80, 90, 100, 120, 140, 160, 180 i standardowej długości 200 cm. Oczywiście istnieje również możliwość zamówienia łóżka na wymiar.

Łóżka wykonane są z solidnego drewna sosnowego. Każdy element poddawany jest trzykrotnemu procesowi lakierowania, najwyższej jakości lakierami.  Montowane są na specjalnych śrubach które pozwalają rozmontować i ponownie złożyć łóżko dowolną ilość razy, nie osłabiając przy tym całej konstrukcji.
Wykonanie łóżka z innego niż sosna gatunku drewna nie stanowi problemu.

Komody i bieliźniarki

W wersji podstawowej ich blaty, fronty oraz boki wykonane są z bezsęcznego drewna sosnowego.
Komody w wersji podstawowej jak również bieliźniarki dostępne są w kilku wersjach tzn.: drzwiczki i szuflady mogą być zarówno gładkie, wypełnione frezowanym filunkiem lub wypełnione rattanem. Filunek może być półokrągły lub prosty. Szuflady montowane są na solidnych metalowych prowadnicach rolkowych dzięki czemu znoszą bardzo duże obciążenie.

Wszystkie nasze meble poddawane są 3-krotnemu lakierowaniu najwyższej jakości lakierami półmatowymi. Delikatnie zaokrąglone narożniki dodają uroku oraz przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo użytkownikom.
Również tutaj jesteśmy w stanie zaproponować Państwu inne gatunki drewna niż sosna.

Szafy, witryny i regały

Szafy, witryny i regały

W wersji podstawowej blaty, fronty oraz boki naszych szaf wykonane są z bezsęcznego drewna sosnowego.
W podstawowej wersji, szafy wykonywane są z drewna klejonego poprzecznie co sprawia, że są one zdecydowanie trwalsze oraz mniej podatne na ruchy spowodowane pracą drewna.

Szafa montowana jest ZAWSZE na metalowych śrubach a drewniane kołki są tylko dodatkowym zabezpieczeniem przed pracą drewna – NIE NA ODWRÓT! – żaden element szafy jak również pozostałych naszych mebli nie jest osadzany na kleju, dzięki czemu szafę można skręcać i rozkręcać dowolną ilość razy.

Nasze szafy wykonane w całości z drewna litego, malowane ekolakierem półmatowym lub ekologicznymi olejo-woskami LIVOS na bazie naturalnych składników.
Jesteśmy w stanie zaproponować Państwu wykonanie szaf z inne gatunków drewna niż sosna.

Witryny i regały

Oferujemy witryny jednodrzwiowe, dwudrzwiowe oraz trzydrzwiowe w różnych szerokościach a także z różną liczbą szuflad. Wszystkie nasze meble są starannie wykończone a do ich produkcji używamy wyłącznie drewna pierwszej klasy jakościowej.

Oferowane przez nas witryny są dostępne w wersjach z frontem drewnianym, z szybą przeźroczystą lub szybą mleczną. Ilość półek w witrynie może być każdorazowo ustalona z Klientem. Możliwe jest wykonanie witryn lub regałów według projektu Klienta, z uwzględnieniem dowolnych wymiarów oraz w dowolnej konfiguracji i układzie.

Witryny są skręcane śrubami dzięki czemu można je w łatwy sposób rozmontować, przenieść w inne miejsce według potrzeb Klienta a następnie ponownie zmontować.

Meble drewniane

Drewno to produkt całkowicie naturalny, dlatego meble wykonane z litego drewna mają korzystny wpływ na zdrowie. Ponadto, meble drewniane cechuje ogromna wytrzymałość na urazy mechaniczne oraz duża odporność na takie czynniki jak słońce, czy wilgoć.

Dodatkowo, naturalna różnorodność tego materiału sprawia, że każdy mebel powstający z niego jest niepowtarzalny i bardzo dobrze prezentuje się we wszystkich pomieszczeniach. No i dodatkowym atutem mebli drewnianych jest ich trwałość.

MEBLE - zobacz niektóre realizacje:

MEBLE-01
MEBLE-01

MEBLE-01  

MEBLE-02
MEBLE-02

MEBLE-02  

MEBLE-03
MEBLE-03

MEBLE-03  

MEBLE-04
MEBLE-04

MEBLE-04  

MEBLE-05
MEBLE-05

MEBLE-05  

Projekty własne i projekty naszych Klientów

Własne projekty zawsze możemy zadaptować do Państwa specyficznych wymagań lub do wymagań wynikających ze specyfiki wnętrza, ale z przyjemnością zrealizujemy również Państwa autorskie pomysły.

Przedstawione powyżej gotowe projekty to tylko kilka przykładów naszych możliwości. Zapraszamy do kontaktu z nami i zadawania nam szczegółowych pytań - przekonamy Państwa, że potrafimy zaproponować o wiele więcej.

Poza tym, z przyjemnością zmierzymy się z nowymi wyzwaniami!